Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 00:33:23

Отримати кошти за програмою «Соціальне партнерство» претендують 12 громадських організацій

18.02.2022   17:52Агенцiя

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся конкурс з визначення пропозицій, поданих громадськими організаціями, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.

Ця допомога передбачена обласною програмою «Соціальне партнерство» на 2021-2023 роки.

Участь у роботі комісії взяли заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк, заступник голови облради Дмитро Блауш, представники профільних структурних підрозділів ОДА та громадськості.

    — Сьогодні ми розглядаємо конкурсні пропозиції, спрямовані на фінансову підтримку громадських організацій, які об'єднують осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та ветеранів війни. Наша співпраця допоможе якомога повніше розкрити потенціал кожної організації при наданні нею допомоги певним категоріям населення, — зауважила Жанна Шерстюк.

Загалом цьогоріч програмою «Соціальне партнерство» передбачено мільйон гривень на проведення заходів, а також 500 тисяч на компенсацію орендної плати та комунальних платежів. Тож заступниця голови закликала присутніх плідно попрацювати та визначити найбільш соціально значимі проєкти. Адже загальна сума, подана конкурсантами на проведення заходів, майже вдвічі більша.

На фінансування своїх проєктів подали заявки 14 ГО, дві з яких неналежно оформили пакет документів (не розглядатимуться). Керівники ж інших організацій презентували свої ініціативи конкурсній комісії.

Результати голосування стануть відомі через три дні й будуть опубліковані на офіційному сайті Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини