Умисне зберігання дитячої порнографії – підозрюється мешканець Прилуччини
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні про умисне зберігання мешканцем Прилуччини за місцем проживання дитячої порнографії.
За погодженням з процесуальним прокурором особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.301-1 КК України.
Встановлено, що 37-річний місцевий мешканець протягом 2021 року вивантажував з мережі Інтернет і зберігав у своєму мобільному телефоні порнографічну продукцію, в тому числі за участю дітей.
Під час проведення обшуку у громадянина було вилучено речові докази, на яких зберігався значний обсяг фото- та відеоматеріалів. Дані матеріали відповідно до висновку експерта містять ознаки дитячої порнографії.
Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.
Санкція статті передбачає покарання у виді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк від двох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Примітка. Відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прилуцька окружна прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.