Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:51:40

У Чернігові провели випробування нової зброї

17.02.2022   20:30Агенцiя

У Чернігові завершилися Державні спільні випробування дослідного зразка комплексу 524Р у складі вертольоту Мі-8МСБ-В.

Про це повідомляє Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Загалом було здійснено пуски понад 30 виробів РК-2В з відстані понад 6,5 км.

За даними науково-дослідного інституту, комплекс керованого ракетного протитанкового озброєння 524Р у складі гелікоптера Мі-8МСБ-В – призначений для виконання задач цілодобового огляду, виявлення, розпізнавання та автоматичного супроводження наземних та повітряних рухомих і нерухомих цілей, та бойового застосування ракет РК-2В і РК-2ОФ, які здатні вражати ціль на дальності до 7 км. Цей комплекс налічує прицільну станцію ПМ-ЛКТ, розроблену ПрАТ «Рамзай», бортову апаратуру та ракети «Бар’єр-В» від КБ «Луч» у складі модернізованого Мі-8МСБ-В виробництва АТ «Мотор Січ».

Після опрацювання експериментальних даних, отриманих під час випробувань, стане зрозумілим, чи відповідають основні бойові, технічні та експлуатаційні характеристики дообладнаного вертольота вимогам замовника.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини