Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:01:01

Сергій ВАСИЛИНА: Від правопорядку, законності та верховенства права залежить добробут людей

16.02.2022   15:24Агенцiя

У 2021 році прокурорами Чернігівської області заявлено позовів на захист інтересів держави на загальну суму 1, 9 млрд грн. Вартість активів, щодо яких судами постановлено рішень про задоволення вимог прокурора склала 1,3 млрд грн

Вартість активів, щодо яких реально захищено інтереси держави – 0,8 млрд грн. Площа земель протиправне надання яких попереджено, або вже повернуто з незаконного володіння - 2214 га.

Ці цифри були наведені 15 лютого під час наради, на якій обговорено результати діяльності Чернігівської обласної прокуратури у 2021 році, а  також визначено пріоритетні напрями прокурорської діяльності та основні завдання на поточний рік. У нараді, яку провів керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій ВАСИЛИНА,  взяли участь заступники керівника обласної прокуратури, начальники структурних підрозділів та керівники окружних прокуратур.

У ході наради відзначено активізацію органів прокуратури області на пріоритетних напрямах діяльності, у сферах земельних та бюджетних правовідносин, протидії корупційним правопорушенням.
Зокрема у сфері земельних відносин до суду направлено 33 обвинувальні акти проти 21 у 2020 році, у яких встановлені збитки на суму 687 тис. грн, з яких 544 тис. грн відшкодовано добровільно. У бюджетній сфері до суду направлено 42 обвинувальні акти щодо кримінальних правопорушень зазначеної категорії проти 31 у 2020 році.

Продовжено системну роботу з розкриття корупційних кримінальних правопорушень - до суду направлено 72 обвинувальні акти.
Посилено ефективність протидії організованій злочинності. У минулому році виявлено 9 організованих злочинних груп, учасниками яких вчинено 125 злочинів.

Як відзначив Сергій ВАСИЛИНА, одне з першочергових завдань оновленої прокуратури - захист інтересів суспільства.
- Кошти, які завдяки зусиллям прокурорів були повернуті державі та громадам сьогодні спрямовано на фінансування обласних програм, витрачено на потреби територіальних громад, на розвиток шкіл, лікарень, об’єктів інфраструктури. Цього б не вдалося добитися без ефективної координації правоохоронних та інших державних органів регіону, - наголосив керівник обласної прокуратури.
За результатами обговорення розроблено план заходів обласної прокуратури на I півріччя 2022 року, спрямованих на виконання визначених завдань

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини