Майже 4 тонни товарів народного вжитку виявили чернігівські митники у напівпричепі з пелетами
6 лютого 2022 року в пункті пропуску «Нові Яриловичі» в зону митного контролю заїхав вантажний автомобіль «DAF» словенської реєстрації. Транспортний засіб перевозив вантаж «пелети з деревини» з Російської Федерації до Болгарії.
На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків співробітники Чернігівської митниці провели поглиблений огляд автомобіля. Біля задньої стінки напівпричепа за пелетами та мішками виявлено велику партію товарів, серед яких імовірно брендовий одяг та взуття, аксесуари, побутові прилади та інше.
Після зважування було встановлено, що загальна вага прихованого товару становить 3600 кілограмів. За попередньої оцінкою його вартість – понад 2 мільйони гривень.
У діях водія, громадянина України, вбачаються ознаки порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України.
Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів зі спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.
Чернігівська митниця
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44
День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».