Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:25:02

Владислав Атрошенко: батькам треба ретельно пропрацювати з дітьми алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій

15.02.2022   16:09Агенцiя

Сьогодні, 15 лютого, на розширеній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив начальнику Управління освіти Василю Білогурі через педагогічні колективи донести до батьків інформацію про необхідність узгодження, кожному зі своїми дітьми, алгоритмів дій на випадок надзвичайної ситуації.

    - Це не повинно посилювати жодних панічних настроїв, проте слід скласти детальний план дій на випадок будь-яких надзвичайних подій. Наприклад, повідомлень про мінування навчальних закладів тощо. Батьки мають ретельно проговорити зі своїми дітьми яким чином вони будуть забирати їх зі школи. Все це має бути опрацьовано індивідуально. Якщо в сім'ї є машина, то з дитиною заздалегідь треба домовитись, у якому конкретно місці її заберуть зі школи. Наприклад, при повідомленні про мінування навчального закладу, діти масово виходять на вулицю, що спричиняє певну тисняву. Тому краще забирати дитину трохи далі від школи - метрів за 100-200. Якщо ж у сім'ї немає авта, то все одно батьки мають обговорити, у якому саме місці вони зустрінуться з дитиною. Щоб у випадку, якщо надійде сигнал евакуації, діти знали, що робити й куди йти, і батьки знали де місце зустрічі. І це стосується не тільки "телефонних мінувань", а й будь-яких інших надзвичайних ситуацій. Наприклад, слід розробити план дій на випадок відсутності мобільного зв'язку. Батьки мають індивідуально узгодити з дітьми, що треба робити в такому випадку. Зайвим це точно не буде. Адже пропрацьованість таких моментів дозволить бути більш спокійнішими у випадку виникнення різного роду непередбачуваних ситуацій. Менше нервів і батькам, і дітям, - наголосив міський голова.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини