Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 квітня, 19:54:01

Підрозділи ТУ МНС взяли участь у навчаннях з антитерористичної тематики

22.11.2012   13:46

21 листопада підрозділи Територіального управління МНС в області взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з антитерористичної тематики, що проводились на території державної організації "Комбінат "Айстра" Державного агентства резерву України.

За задумом навчань, на автоналиві підприємства стався вибух бензовозу з пальним. Крім того, вогонь по розлитому бензину перекинувся на ємності з пальним та виникла загроза розповсюдження пожежі на технологічне обладнання й ще один бензовоз, який знаходився поруч.

На місце умовної надзвичайної події прибула пожежна команда ДО "Айстра" та за підвищеним номером виклику 7 одиниць основної та спеціальної техніки підрозділів Територіального управління МНС. Пінними стволами рятувальники загасили палаючий бензовоз та розлиті нафтопродукти, подали воду на охолодження технологічного обладнання автоналиву й поруч розташованого бензовозу.

Гасіння ємностей з пальним здійснювалось двома пінними стволами за допомогою пожежної автодрабини.
 
Всього у навчаннях взяли участь понад 30 рятувальників Територіального управління МНС, які на належному рівні виконали завдання за призначенням.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини