Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:56:11

У Чернігові захворюваність на COVID-19 пішла на спад, але її показники все ще більші за минулорічні

15.02.2022   16:06Агенцiя

Актуальну статистику щодо поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію оприлюднили на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді сьогодні, 15 лютого.

За словами генерального директора Чернігівської міської лікарні №2 Владислава Кухаря, за минулий тиждень відбулося певне зменшення кількості нових виявлених випадків. Перші ознаки стабілізації в Україні почали спостерігатися навіть на тиждень раніше, ніж очікувалося. Разом з тим, цифри залишаються достатньо високими й по Чернігову показники лютого цього року набагато гірші, ніж були у лютому минулого. Як по кількості госпіталізованих, так і по кількості тих, хто отримував кисневу підтримку. До лікарень зараз найбільше надходить пацієнтів похилого віку, які мають велику кількість супутніх захворювань та у яких більш тяжкий перебіг захворювання у зв’язку з їх віком і ослабленим імунітетом.

За минулий тиждень на COVID-19 захворіли 2694 особи, кількість тих, хто одужав – 1878, госпіталізували - 151 людину, виписали з лікарні - 92. На жаль, є 15 померлих осіб.

Крім того, зараз на ковід у місті хворіє 84 дитини, з них 70 лікуються вдома, 14 – в умовах стаціонару.

У міських закладах охорони здоров’я наразі лікуються 230 осіб зі встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього, що складає 45,5% від виділених ліжок. З них: 143 отримують кисневу терапію, 7 – на ШВЛ-апаратах.

Керівник другої міської лікарні додав, що темпи масової вакцинації населення проти COVID-19 продовжують знижуватися. У середньому щодоби робиться не більше 100 вакцинацій. Повністю завершив курс вакцинації 110801 чернігівець, або 47,2% дорослого населення. Бустерну дозу отримали майже 4,5 тисячі людей, або 1,9%.

- Вакцинація – єдиний спосіб запобігання важкому перебігу хвороби. Тому вакцинуйтеся, адже це єдиний вихід, - підкреслив Владислав Кухар, звертаючись до мешканців міста.

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини