Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:38:50

Територію «Ялівщини» необхідно розчистити від майже трьох тисяч аварійних дерев

15.02.2022   15:58Агенцiя

Триває впорядкування території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Так, на сьогодні необхідно видалити близько двох тисяч сухостійних дерев та майже тисячу повалених.

Такі висновки зроблені за підсумками обстеження парку у січні-лютому цього року, яке провела профільна комісія у складі представників комунального закладу  «РЛП “Ялівщина”», Державної екологічної інспекції в області, Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради та комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міськради.

Комісія визначила та помітила сухі аварійні дерева, що потребують видалення, а також повалені одиниці. Причина загибелі соснових насаджень – нашестя короїдів та природні стихії. Складені відповідні акти. Наразі Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради займається підготовкою дозвільних документів на видалення дерев для комунального закладу «РЛП “Ялівщина”». Одразу після цього будуть розпочаті роботи з їх ліквідації. Адже такі ділянки є небезпечними, особливо в місцях прогулянок відвідувачів парку і біля доріжок.

Про початок робіт громадськість буде повідомлено окремо. При цьому всі охочі зможуть спостерігати за роботами з видалення дерев, що мають здійснюватися відповідно до спеціальних вимог.
 

За повідомленням Департаменту екології
та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини