Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 11:58:13

Чернігів: рятувальники та представник Червоного Хреста нагадали містянам правила безпеки життєдіяльності

15.02.2022   15:40Агенцiя

15 лютого співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з представником Червоного Хреста нагадали жителям обласного центру правила безпеки життєдіяльності.

Під час заходу до громадян довели сумну статистику виникнення пожеж на території області, випадки загибелі й травмування людей на них, головні причини їх виникнення. Роз’яснили основні правила безпечної поведінки в побуті, зокрема під час користування відкритим вогнем, пічним опаленням, електронагрівальними та електричними приладами. Крім того, рятувальники довели алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Насамкінець бесід надзвичайники та співробітник ЧервоногоХрестанадали містянам профілактичні пам'ятки з порадами безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.