Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 23:06:55

Продавець порушила закон

22.11.2012   13:41

Хоча законодавством заборонено продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам, але продавці деяких торговельних закладів, зовсім не цікавлячись віком покупців, спокійно реалізовують їм цигарки, пиво, а то й поміцніші напої. Словом, їх взагалі не турбує здоров'я дітей. Їм лиш би продати свій товар.

Ось і днями працівниками управління Державної служби охорони при УМВС та кримінальної міліції у справах дітей Новозаводського відділу міліції УМВС виявлений черговий факт продажу неповнолітньому хлопчику цигарок "Вінстон" в одному з кіосків обласного центру.

На продавця-порушника був складений адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

Правоохоронні органи ще раз нагадують: реалізація неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів заборонено законом! Про це постійно повинні пам'ятати продавці.


УДСО при УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.