Судитимуть поліцейського, який напідпитку скоїв смертельне ДТП
Чернігівська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського за фактом керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що старший інспектор Менського відділу поліції в Чернігівській області у серпні 2021 року разом із товаришем повертався додому після святкування Дня міста Мена та у стані сильного алкогольного сп’яніння сів за кермо. Рухаючись із смт Березна у напрямку села Рогізки Крюківського району, правоохоронець не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу, з’їхав з дороги та врізався у дерево.
У результаті ДТП 38-річний пасажир загинув на місці, а правоохоронця, який був за кермом, у тяжкому стані госпіталізували до Чернігівської міської лікарні, де йому зробили тест на вміст алкоголю в крові, що показав 1,17 проміле.
Судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиметься Щорським районним судом Чернігівської області.
Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до 10 років з позбавлення права керувати транспортними засобами на строк до 10 років.
Примітка Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.