Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 06:11:55

Фірма голови РДА за 5 мільйонів з райбюджету відремонтує сільську школу

22.11.2012   11:14Агенцiя

Відділ освіти Новгород-Сіверської райдержадміністрації Чернігівської області 13 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ “Новгород-Сіверська пересувна механізована колона № 86” реконструкцію школи в селі Грем’яч.

Вартість угоди склала 4,76 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Реконструювати повинні саме приміщення школи та її дах, деталі не повідомляються. Роботи мають завершити до кінця наступного року. Кошти виділено з районного бюджету.

Основним власником “Новгород-Сіверська ПМК № 86” є В’ячеслав Кауфман, голова Новгород-Сіверської райдержадміністрації.

http://nashigroshi.org/2012/11/22/firma-holovy-rda-za-5-miljoniv-z-rajbyudzhetu-vidremontuje-silsku-shkolu/

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини