Організація незаконного переправлення через державний кордон України - підозрюють мешканців Києва
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури двом мешканцям м. Києва повідомлено про підозру за фактом організації переправлення через державний кордон України кількох осіб, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).
Досудовим розслідуванням установлено, що у листопаді 2021 року підозрювані організовували переправлення через державний кордон України з Республікою Білорусь трьох громадян Узбекистану.
При спробі перетину державного кордону мігранти були затримані прикордонниками.
Під час санкціонованих обшуків у підозрюваних були вилучені декілька мобільних телефонів, SIM-карти, блокноти з відповідними записами та інші докази. Наразі тривають необхідні слідчі (розшукові) дії. Також вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.
Досудове розслідування проводить слідче управління ГУНП України в Чернігівській області.
Примітка Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.