Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 01:31:19

«Керівники Чернігова чітко розуміють, що робити, коли ворог на порозі хати», - Сергій Кривонос

11.02.2022   16:02Агенцiя

Днями легендарний бойовий офіцер, генерал ЗСУ, відомий громадський діяч Сергій Кривонос побував у Чернігові, де зустрівся з громадськістю, представниками тероборони та поспілкувався з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком.

Згодом у своєму дописі в Фейсбуці відзначив – Чернігів і його керівники чітко розуміють, що і хто мусить робити, коли ворог на порозі хати. На відміну від центральної влади на чолі з Президентом, які вже не знають, що придумати, аби відновити довіру до себе, і що зробити, щоб їм повірили очільники українських міст. «Єдине, що в них добре налагоджено, то це постійні інформаційні вкиди, які відволікають наше суспільство від реалій сьогодення. То жінок всіх ставимо на військовий облік, то нові бригади формуємо. Дай, Боже, сил, грошей і розуму владі, аби вже існуючі укомплектувати до 80 відсотків, і не за рахунок скорочення штатів цих частин. І ще – не розвалювати власний ОПК, а навпаки – зміцнювати. Але день за днем довіра до центральної влади падає. Чітко зрозуміло, що монобільшість у парламенті не відповідає  своїй назві. Служать вони не народові України», - пише Кривонос.

Чергова спроба налагодити необхідний для Банкової діалог – зібрати мерів на засідання РНБО, що планується 11 лютого в Харкові. Одним із питань має стати територіальна оборона.

Але на місцях процес створення тероборони вже відпрацьований, зазначає Кривонос, і в цьому він впевнився особисто, перебуваючи в Чернігові. Бо люди давно розібрались у реаліях і чітко розуміють, що сподіватися треба на власні сили.

«Мій візит у Чернігів ще раз зміцнив мене в цій позиції. Чернігів і його керівники чітко розуміють, що і хто мусить робити, коли ворог на порозі хати. Там зможе народитись територіальна оборона країни, області, району, міста, села – потужна, мотивована, навчена, забезпечена. Впевнений, що і в інших містах взаємодія керівників громад і свідомих громадян дасть позитивний результат і зміцнить обороноздатність громад, районів, областей. Бо саме з них і збудована Україна», - констатує бойовий генерал.

І наголошує, що на Банковій мусять, нарешті, зрозуміти – громади без них проживуть, а от чи зможуть вони існувати без підтримки громад і громадян? А ще можновладцям треба усвідомити: не треба брехати і не треба красти у власного народу. «Бо терпець може урватися», - попередив Кривонос.
400
Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини