Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:15:31

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби перевіряють об’єкти нагляду на дотримання карантинних вимог

11.02.2022   15:50Агенцiя

На тлі підвищення захворюваності на Cоvid-19 у Чернігові активізували рейди-перевірки суб’єктів господарювання на предмет виконання ними протиепідемічних вимог.

Зокрема, 10 лютого спеціалісти Чернігівського управління Держпродспоживслужби разом із представниками Національної поліції у супроводі журналістів місцевих телеканалів перевіряли магазини, заклади громадського харчування та кінотеатр в одному із торговельно-розважальних центрів міста.

Особлива увага зверталась на дотримання дезінфекційного режиму у закладах торгівлі, наявність розміток, антисептиків, температурний скринінг працівників, забезпечення засобами індивідуального захисту та прибиральним інвентарем.

Більшість перевірених суб’єктів господарювання виконують рекомендації головного санлікаря стосовно дотримання протиепідемічних заходів, але фахівці Держпродспоживслужби фіксують і деякі недоліки. За словами заступника начальника Чернігівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Павла Моргацького, порушення переважно пов’язані з відсутністю маркування на підлозі для відвідувачів та недотриманням соціальної дистанції між покупцями.

Незначні порушення виявили і у закладі громадського харчування, зокрема наявність відкритої кухні.

У кінотеатрі рейдова група перевірила наявність у відвідувачів сертифікатів про вакцинацію, проведення температурного скринінгу, дотримання дезінфекційного режиму. Порушень не виявлено.

За результатами комісійного обстеження суб’єктам господарювання надані рекомендації щодо виправлення виявлених недоліків та поліпшення санітарно-епідеміологічного стану. Павло Моргацький зазначив, що переважна більшість підприємців своєчасно реагують на зауваження представників Держпродспоживслужби.

Перевірки триватимуть і надалі.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини