Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 01:16:35

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби перевіряють об’єкти нагляду на дотримання карантинних вимог

11.02.2022   15:50Агенцiя

На тлі підвищення захворюваності на Cоvid-19 у Чернігові активізували рейди-перевірки суб’єктів господарювання на предмет виконання ними протиепідемічних вимог.

Зокрема, 10 лютого спеціалісти Чернігівського управління Держпродспоживслужби разом із представниками Національної поліції у супроводі журналістів місцевих телеканалів перевіряли магазини, заклади громадського харчування та кінотеатр в одному із торговельно-розважальних центрів міста.

Особлива увага зверталась на дотримання дезінфекційного режиму у закладах торгівлі, наявність розміток, антисептиків, температурний скринінг працівників, забезпечення засобами індивідуального захисту та прибиральним інвентарем.

Більшість перевірених суб’єктів господарювання виконують рекомендації головного санлікаря стосовно дотримання протиепідемічних заходів, але фахівці Держпродспоживслужби фіксують і деякі недоліки. За словами заступника начальника Чернігівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Павла Моргацького, порушення переважно пов’язані з відсутністю маркування на підлозі для відвідувачів та недотриманням соціальної дистанції між покупцями.

Незначні порушення виявили і у закладі громадського харчування, зокрема наявність відкритої кухні.

У кінотеатрі рейдова група перевірила наявність у відвідувачів сертифікатів про вакцинацію, проведення температурного скринінгу, дотримання дезінфекційного режиму. Порушень не виявлено.

За результатами комісійного обстеження суб’єктам господарювання надані рекомендації щодо виправлення виявлених недоліків та поліпшення санітарно-епідеміологічного стану. Павло Моргацький зазначив, що переважна більшість підприємців своєчасно реагують на зауваження представників Держпродспоживслужби.

Перевірки триватимуть і надалі.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини