Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 лютого, 19:22:32

Заступник Головнокомандувача ЗСУ відвідав 169-й Навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого

11.02.2022   10:34Агенцiя

Заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк та Командувачка Медичних сил бригадний генерал Тетяна Остащенко відвідали 169-й Навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого.

В рамках робочого візиту заступник Головнокомандувача ЗСУ відвідав практичні заняття з водіння, оглянув проведення занять в Школах підготовки фахівців та надав практичні рекомендації щодо покращення програмного забезпечення мультимедійних тренажерів.
 
Під час ознайомлення з організацією та проведенням занять на смузі реакції лідера наголосив, що підготовка сержантського складу для Збройних Сил України є пріорітетною, а також відзначив кращого інструктора 197 Центр підготовки сержантського складу.
 
Спільно з Командувачкою Медичних сил опрацювали та визначили шляхи вдосконалення діяльності Школи тактичної медицини.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості і «Пожмашина»: співпраця триває

Служба зайнятості і «Пожмашина»: співпраця триває 18:56

В умовах воєнного стану стабільна робота підприємств має важливе значення, бо забезпечує розвиток економіки, сплату податків, а відтак наповнення бюджетів, та переказ коштів на потреби армії. У цей непростий час дієву підтримку бізнесу та роботодавцям надає служба зайнятості. Її послуги сприяють розвитку підприємств, збереженню існуючих робочих місць та створенню нових.

Ладанська громада та її сміливі і вчасні рішення

Ладанська громада та її сміливі і вчасні рішення 18:47

Історія становлення та розвитку невеликої, але дуже амбітної та здібної громади, у якої можна багато чому повчитися.

5 тис. доларів за визнання непридатним до військової служби: повідомлено про підозру колишньому голові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП

5 тис. доларів за визнання непридатним до військової служби: повідомлено про підозру колишньому голові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП 18:42

За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони повідомлено про підозру колишньому голові ВЛК Чернігівського ОТЦК та СП.

 Директор КП «Паркування та ринок» отримав підозру у кримінальному провадженні за матеріалами Держаудитслужби

Директор КП «Паркування та ринок» отримав підозру у кримінальному провадженні за матеріалами Держаудитслужби 10:59

Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури вручили підозру директору комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради Миколі Гололю.

Мешканцю Чернігова повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні психотропів та прекурсорів 10:54

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 28-річному мешканцю міста Чернігова у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах та незаконному придбанні, зберіганні прекурсорів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини