Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 16:11:03

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

11.02.2022   07:41Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 10 лютого по 8:00 11 лютого 2022 року

Протягом минулої доби зареєстровано 2 пожежі, внаслідок однієї з пожеж загинула  1 особа.

Стан доріг:

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області для забезпечення експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення працювали 5 одиниць спецтехніки та 7 працівників, проїзд транспортних засобів на автодорогах державного значення в межах області забезпечено.

Пожежі в житловому секторі – 2:

  - (по заяві) в с. Ганнівка Ніжинського району (Макіївська ТГ) в господарстві по вул. Незалежності, 74 близько 11 год. 20 хв. 14 січня сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено конструктивні елементи перекриття на площі 3 кв.м, пошкоджено майно. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. Підрозділи ГУ ДСНС в області до виконання завдань за призначенням не залучалися;

  - в с. Бурківка Корюківського району (Корюківська ТГ) в господарстві по   вул. Лісовій, 1 о 10 год. 33 хв. 10 лютого сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев'яні, покрівля з черепиці). Вогнем пошкоджено конструктивні елементи покрівлі та перекриття на площі 30 кв.м, внутрішнє облицювання стін та майно. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. На місці пожежі виявлено тіло господарки,  1933 року народження.

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год., Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 10 лютого по  20 годину 11 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, вночі невеликі опади, вдень місцями невеликий дощ. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 2-7º тепла.

По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі невеликі опади, вдень без істотних опадів. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 1-3º, вдень 4-6º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22

11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.

Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51

У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини