Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 05:14:00

«Ялівщина»: від планів до реальних кроків

09.02.2022   17:50Агенцiя

Нарешті риторика навколо РЛП «Ялівщина» змінюється. Сьогодні говорили про приємне — конкретні кроки з розвитку цього регіонального ландшафтного парку. На засідання науково-технічної ради, до якого долучилися і заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов та директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Сахневич, винесено низку питань. Зокрема чи не найбільше обговорювали майбутнє зонування «Ялівщини».

     – Важливо врахувати багато нюансів: природно-заповідний фонд, наявність археологічних пам’яток, дотримання режиму охорони та багато іншого. І я вдячний науковцям, які готові консультувати та допомагати знайти оптимальний варіант, — зауважив Дмитро Іванов.

Обґрунтовані пропозиції з цього питання можна до 1 березня надсилати на електронну пошту комунального закладу — yalivschyna_rlp@ukr.net.

Окрім того, комунальний заклад шукає можливості залучення додаткових ресурсів для облаштування парку: подано заявку на конкурс стартапів «Екомрія» від Всеукраїнської благодійної організації “Інститут місцевого розвитку».

На часі й розчищення парку від аварійних дерев. За словами директора комунального закладу РЛП «Ялівщина» Юлії Батури, вже виявлено близько двох тисяч аварійних сухих дерев та майже тисячу лежачих. Нанесені відповідні помітки. На жаль, Чернігівська міська рада не відповіла на лист керівника РЛП з пропозицією включити санітарні заходи з видалення аварійних дерев на території парку до Програми поліпшення екологічного стану міста. Тож комунальний заклад шукатиме інші варіанти, аби зробити парк безпечнішим для відвідувачів. Також розпочалися консультації і щодо висаджування нових дерев. Де та які доцільніше розміщувати — радитимуть екологи та лісівники.

Відпочивальників же запрошують з 1 квітня і далі щоп’ятниці приєднуватися до прибирання. Першим до цієї справи візьметься Департамент екології та природних ресурсів ОДА спільно з ГО «ЕкоМісто».
 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.