Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 06:23:04

Впровадження системи НАССР у навчальних закладах

09.02.2022   15:55Агенцiя

Впровадження системи НАССР у навчальних закладах і контроль за виконанням протиепідемічних вимог – серед пріоритетів Держпродспоживслужби Чернігівщини.

Нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти пройшла у Ріпках за участю представників територіального управління Держпродспоживслужби. На зібранні, зокрема, обговорено питання впровадження системи НАССР у навчальних закладах.

Зазначалося, що на сьогодні недостатньо лише розробленої документації, а  необхідно впровадити систему аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) у школах і дитсадках. Потрібно налагодити процеси у такий спосіб, щоб їх не тільки описати, а і надати докази того, що ці процеси дозволяють готувати безпечну продукцію, Адже розроблені документи, не підкріплені лабораторними дослідженнями чи контрольними заходами, не забезпечують впровадження системи НАССР.

Також під час зібрання наголошувалось на необхідності виконання у закладах освіти протиепідемічних заходів на період карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

У свою чергу фахівці Куликівського управлінні Держпродспоживслужби під час наради з представниками Куликівської територіальної громади обговорили початок здійснення аудиту освітніх закладів щодо стану впровадження системи НАССР, проведення досліджень якості питної водопровідної води, ситуацію із захворюваністю на коронавірус.

Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із власниками приватних господарств стосовно попередження контактів домашньої птиці з дикими перелітними птахами, її утримання в закритих  приміщеннях або місцях, недоступних для диких птахів і синантропної птиці, обмеження доступу до відкритих водойм, недопущення розробки мисливських трофеїв на території приватних господарств і згодовування відходів від них домашнім тваринам.

У населених пунктах громади розповсюджені наочні матеріали відповідного змісту. 

 

ГУ Держпродспоживслужби у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.