Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 грудня, 13:21:58

«U-LEAD» проводить відбір громад на навчання з просторового планування

09.02.2022   15:50Агенцiя

U-LEAD оголошує новий конкурс серед громад для участі у навчальній програмі «Кроки для команд спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». Минулого року команди з 225 громад взяли участь в цій унікальній навчальній програмі.

«Просторове планування це ключ до реалізації потенціалу громад. Сьогодні громади управляють великими площами земель, тому підвищення компетентності фахівців сприятиме зростанню ефективності управління ресурсами», - наголосила Ірина Кудрик, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області.

Цього року навчальна програма складатиметься з кількох етапів:

І етап (квітень-травень 2022). Під час цього етапу учасники вивчатимуть теоретичні та практичні засади просторового планування у громадах. Після успішного завершення першого етапу учасники отримають відповідний сертифікат.

ІІ етап (червень – листопад 2022). За результатами участі у Першому етапі, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у:

підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади;

або проведенні аудиту земельних ресурсів.

Крім цього, всі 48 громад отримають експертну підтримку у розробці геоінформаційних карт, які можуть бути використані як основа для повноцінного місцевого кадастру або ГІС-порталу. Для участі у навчальній програмі слід:

·       запропонувати команду спеціалістів у складі до 3 осіб;

·       забезпечити спеціалістам доступ до мережі Інтернет і належне технічне обладнання (комп’ютер з камерою та мікрофоном);

·       заповнити аплікаційну форму, яку можна завантажити тут: https://bit.ly/3smnh2j

Заповнену форму слід надіслати до 18:00 24 лютого 2022 року на електронну скриньку regops.u-lead@giz.de В темі повідомлення слід вказати назву громади та область. Результати відбору будуть повідомлені 15 березня 2021 року. Особливо заохочуються до участі територіальні громади з чисельністю населення до 50 000. У випадку виникнення питань, просимо надсилати їх на електронну скриньку: regops.u-lead@giz.de

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Дмитро Клименко
 

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини