Задоволено позов Прилуцької окружної прокуратури в інтересах держави щодо стягнення 99 361, 13 грн.
Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави, стягнення коштів до бюджетів різних рівнів.

Рішенням Господарського суду Львівської області повністю задоволено позов Прилуцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Прилуцької міської ради, КП «Послуга» Прилуцької міської радита стягнуто з ТзОВ «Кондор Логістик» 95 421,60 грн коштів за непоставлене пальне по договору про закупівлю та 3 939,53 грн пені.
З’ясовано, що ТзОВ «Кондор Логістик» було неналежно виконано зобов’язання за договоромпро закупівлю товару, зокрема, в частині неналежної (неповної) поставки пального. Так, незважаючи на те, що Комунальнимпідприємством «Послуга» Прилуцькоїміської ради Чернігівськоїобласті було своєчасно оплачено вартість товару, ТзОВ «Кондор Логістик» не забезпечив передання пального на АЗС на загальну суму 95 421,60 грн.
Рішення суду законної сили не набрало.
Прилуцька окружна прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.