Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 19:38:52

Рятувальники Чернігівщини закликають громадян обігрівати свої оселі безпечно

08.02.2022   19:59Агенцiя

Рятувальники Чернігівщини проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, а щоб не забували - вручають пам'ятки та листівки з правилами поведінки з вогнем.

 

Аби запобігти пожежам, а також травмуванню та загибелі людей на них співробітники Чернігівського районного управління та Новгород - Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично - роз'яснювальні бесіди з жителями с. Вікторівка,       м. Новгород-Сіверський та смт Короп відповідно.

Під час бесід рятувальники вкотре зазначили, що необхідно систематично перевіряти стан електромереж, не перевантажувати їх надмірною кількістю одночасно ввімкнених побутових приладів, а також наголосили на необхідності постійного утримання в безпечному протипожежному стані опалювальних печей.

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини