Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:19:05

Понад півтисячі перевірок здійснено у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини у 2021 році

07.02.2022   15:49Агенцiя

У 2021 році спеціалістами Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини здійснено 513 перевірок суб’єктів господарювання у сфері безпечності харчових продуктів та ветмедицини. Проти 18 суб’єктів застосовані штрафні санкції майже на 128 тисяч гривень. Також видано обов’язкових для виконання у визначені терміни 111 письмових вимог (приписів) щодо усунення порушень законодавства.

Протягом минулого року до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи для виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження направлено 247 зразків. А на виконання плану державного моніторингу кормів та кормових добавок доставлено 35 зразків. За результатами проведених досліджень перевищень максимально допустимих рівнів не виявлено.

Згідно з Планом державного моніторингу рослинної продукції при внутрішньо-державному обігу до Чернігівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби надійшло 366 зразків, встановлено 4 невідповідності. По кожному випадку проведено відповідне розслідування та вжиті необхідні заходи.

ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини