Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:36:56

Ножі, балончики та зброя: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше сотні небезпечних предметів

07.02.2022   15:23Агенцiя

Перевірка відвідувачів установ системи правосуддя на наявність потенційно небезпечних предметів є одним із основних завдань Служби судової охорони.

Під час здійснення пропуску на об’єктах охорони співробітники служби мають право візуально оглядати речі громадян, при цьому застосовувати при поверхневій перевірці металодетектор.

В ході таких перевірок у січні 2022 року співробітники територіального управління судової охорони у Чернігівській області завадили пронесенню до судів 110 заборонених предметів. Це на 34 одиниці менше порівняно з груднем 2021 року.

Левову частку – 82 одиниці становили колюче-ріжучі предмети (ножі, викрутки, ножиці тощо). Наступну позицію займають балончики, споряджені речовиною дратівливої та сльозогінної дії – 24 одиниці. Замикає статистику зброя - 3 одиниці.  

У трійці установ правосуддя, до яких найчастіше намагалися пронести заборонені речі, - Деснянський, Новозаводський районні суди у м. Чернігові та Чернігівський районний суд.

Нагадаємо, на сьогодні під охороною територіального управління перебуває 17 об'єктів системи правосуддя, де в середньому щодобово несуть службу 44 співробітника. Упродовж січня судові охоронці забезпечили громадський порядок та безпеку учасників 4917 судових засідань, здійснили перевірку та пропуск на територію установ системи правосуддя 11200 громадян.

 

ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини