Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 16:17:44

Ножі, балончики та зброя: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше сотні небезпечних предметів

07.02.2022   15:23Агенцiя

Перевірка відвідувачів установ системи правосуддя на наявність потенційно небезпечних предметів є одним із основних завдань Служби судової охорони.

Під час здійснення пропуску на об’єктах охорони співробітники служби мають право візуально оглядати речі громадян, при цьому застосовувати при поверхневій перевірці металодетектор.

В ході таких перевірок у січні 2022 року співробітники територіального управління судової охорони у Чернігівській області завадили пронесенню до судів 110 заборонених предметів. Це на 34 одиниці менше порівняно з груднем 2021 року.

Левову частку – 82 одиниці становили колюче-ріжучі предмети (ножі, викрутки, ножиці тощо). Наступну позицію займають балончики, споряджені речовиною дратівливої та сльозогінної дії – 24 одиниці. Замикає статистику зброя - 3 одиниці.  

У трійці установ правосуддя, до яких найчастіше намагалися пронести заборонені речі, - Деснянський, Новозаводський районні суди у м. Чернігові та Чернігівський районний суд.

Нагадаємо, на сьогодні під охороною територіального управління перебуває 17 об'єктів системи правосуддя, де в середньому щодобово несуть службу 44 співробітника. Упродовж січня судові охоронці забезпечили громадський порядок та безпеку учасників 4917 судових засідань, здійснили перевірку та пропуск на територію установ системи правосуддя 11200 громадян.

 

ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини