Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:38:39

Розвиток громадянського суспільства в області: стартував процес створення Координаційної ради

04.02.2022   15:36Агенцiя

Кандидати до складу Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства обговорювали питання створення цього консультативно-дорадчого органу. Робоча нарада відбулася 3 лютого в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Координаційна рада діятиме відповідно до Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021—2026 роки, затвердженої восени минулого року.

Персональний склад ради буде сформовано із представників органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства.

Представники громадськості коротко розповіли про діяльність своїх організацій та надали пропозиції до проєкту положення, зокрема щодо пріоритетних завдань діяльності ради.

Також указом Президента України від 27 вересня 2021 року № 487 передбачено прийняття регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства.

— Така програма вже діє в нашій області. Це — Програма сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2021—2023 роки,— зауважив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

Посадовець додав, що Програмою передбачено проведення заходів, направлених на залучення громадськості до процесів формування та реалізації державної та регіональної політики, зокрема, проведення інформаційних заходів щодо діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства, до розв'язання проблем життєдіяльності територіальних громад області, сприяння розвитку волонтерського руху, підтримку їхніх ініціатив, а також вивчення громадської думки жителів області.

Учасники наради вирішили доопрацювати Положення про діяльність ради, затвердити її склад та найближчим часом провести засідання.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини