Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 05:36:00

Розвиток громадянського суспільства в області: стартував процес створення Координаційної ради

04.02.2022   15:36Агенцiя

Кандидати до складу Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства обговорювали питання створення цього консультативно-дорадчого органу. Робоча нарада відбулася 3 лютого в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Координаційна рада діятиме відповідно до Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021—2026 роки, затвердженої восени минулого року.

Персональний склад ради буде сформовано із представників органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства.

Представники громадськості коротко розповіли про діяльність своїх організацій та надали пропозиції до проєкту положення, зокрема щодо пріоритетних завдань діяльності ради.

Також указом Президента України від 27 вересня 2021 року № 487 передбачено прийняття регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства.

— Така програма вже діє в нашій області. Це — Програма сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2021—2023 роки,— зауважив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

Посадовець додав, що Програмою передбачено проведення заходів, направлених на залучення громадськості до процесів формування та реалізації державної та регіональної політики, зокрема, проведення інформаційних заходів щодо діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства, до розв'язання проблем життєдіяльності територіальних громад області, сприяння розвитку волонтерського руху, підтримку їхніх ініціатив, а також вивчення громадської думки жителів області.

Учасники наради вирішили доопрацювати Положення про діяльність ради, затвердити її склад та найближчим часом провести засідання.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини