Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:50:12

На посаду директора РЛП «Міжріченський» рекомендовано Сергія Кошового

03.02.2022   08:49Агенцiя

2 лютого відбулося засідання комісії облдержадміністрації з проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ «Регіональний ландшафтний парк “Міжрічинський»

На посаду керівника комунального закладу був лише один претендент — Сергій Кошовий. Юрист за першою освітою та еколог — за другою, він виконує обов’язки директора РЛП з серпня 2019 року.

Кандидат представив членам комісії перспективний план розвитку регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський» та поінформував про роботу закладу протягом останнього часу.

У ході обговорення учасники засідання висловили свої зауваження та пропозиції до діяльності закладу в цілому та до роботи Сергія Кошового зокрема.

Після більш ніж годинного обговорення комісія все ж рекомендувала Сергія Кошового на посаду директора комунального закладу та визначила термін контракту — один рік. Остаточне рішення про призначення прийматимуть депутати обласної ради.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини