Чернігівщина отримала понад 27 тисяч експрес-тестів для визначення COVID-19
Державне підприємство «Укрвакцина» доставило в регіональні заклади охорони здоров’я один мільйон швидких тестів для визначення коронавірусу.
Тести були розподілені Міністерством охорони здоров’я між усіма регіонами, пропорційно до кількості населення. Чернігівська область отримала 1 096 упаковок (у кожній міститься 25 експрес-тестів).
До України експрес-тести були доставлені 20 січня за фінансової підтримки проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Виробник – корейська компанія SD Biosensor Inc. Вартість закупівлі складає 7 035 769 доларів США.
Наразі медики вже використовують отримані тести для визначення коронавірусної хвороби у пацієнтів.
На наступному тижні до регіонів відправлять ще мільйон експрес-тестів
Пресслужба Міністерства охорони здоров'я України
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.