Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:14:37

На Чернігівщині поширюється Омікрон

02.02.2022   16:25Агенцiя

Сьогодні Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України отримав підтвердження 30 випадків цього штаму коронавірусної хвороби.

На дослідження зразки з Чернігова відправляються до референс-лабораторії "Центру громадського здоров’я" у Києві. Наступна відправка запланована на 8 лютого.

Дослідження Омікрону ще тривають. Та вже відомо, що він частіше призводить до зараження в домашніх осередках у порівнянні зі штамом «Дельта». Також має менший інкубаційний період (у середньому до 3 діб), вражає здебільшого молодь, швидко поширюється та має високий ступінь реінфекції.

Для того, щоб легше перенести хворобу, або взагалі уникнути її, фахівці радять вакцинуватися та дотримуватися правил санітарної безпеки.

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус на своїй сторінці у Фейсбуці нагадав про можливість отримати бустерну дозу щеплення. Необхідні препарати для цього в області є.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини