Комп’ютерне моделювання покаже доцільність руху по колу на перехресті пр. Миру – Героїв Чорнобиля
Про затори та можливості зміни напряму дорожнього руху на перехресті просп. Миру - вул. Героїв Чорнобиля - вул. Козацька йшлося сьогодні на щотижневій нараді у міській раді.
Підняте це питання у одному з депутатських звернень, повідомив міський голова Владислав Атрошенко.
Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц відповів, що питання зміни руху буде винесено на розгляд комісії з питань безпеки дорожнього руху. Але патрульна поліція навряд чи його погодить. По просп. Миру рух в обох напрямах із трьох смуг переходить у одну, що йде прямо, інші дві повертають направо і наліво відповідно. Розвантаження перехрестя можливе виключно через організацію руху по колу.
Наразі у розробці комп'ютерна модель кругового руху перехрестям, повідомив Ярослав Куц. Фактична інформація для моделювання отримується зйомкою квадрокоптером у годину пік. Мова йде про кількість автомобілів, що перетинає перехрестя в найзавантаженіші періоди. У моделі враховується також збільшення транспорту на дорогах міста, що очікується в найближчі роки.
На основі отриманих даних буде вирішуватися доцільність подальших робіт у майбутньому.
Міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що рух по колу, хоч і передбачає зупинки для пропуску авто зліва, але час на зупинку і рушання у загальному значно зменшується. Це – найефективніша розв’язка не в часи пік. У пікові години все-одно буде скупчення машин. Але у інший час фактично немає червоного світла, тож ніхто нікому не заважає. Загалом, питання реорганізації руху перехрестям поки вивчається.
За інформацією Управління ЖКГ Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.