Медичні заклади Чернігівщини отримали понад тисячу упаковок тестів на COVID-19
Державне підприємство «Укрвакцина» доставило в регіональні заклади охорони здоров’я один мільйон швидких тестів для визначення коронавірусу.
Тести були розподілені Міністерством охорони здоров’я між усіма регіонами, пропорційно до кількості населення. Чернігівщина отримала 1 096 упаковок з експрес-тестами. Одна упаковска містить 25 тестів.
До України експрес-тести були доставлені 20 січня за фінансової підтримки проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Виробник – корейська компанія SD Biosensor Inc. Вартість закупівлі складає 7 035 769 доларів США.
Наразі медики вже використовують отримані тести для визначення коронавірусної хвороби у пацієнтів.
На наступному тижні до регіонів відправлять ще мільйон експрес-тестів.
пресслужба Міністерства охорони здоров'я
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.