Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:42:16

ТОВ «Чернігівгаз збут» відшкодує збитки за ухвалою суду

01.02.2022   15:26Агенцiя

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 12.10.2021 задоволено позов Прилуцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради до ТОВ «Чернігівгаз збут» про стягнення шкоди, заподіяної внаслідок неправомірного збільшення ціни на газ, яке залишено в силі постановою Північного апеляційного господарського суду.

Прокуратурою доведено, щовсупереч інтересам держави, в порушення норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, сторонами було укладено додаткові угоди, згідно яких зменшено обсяги поставок газу та збільшено вартість ціни природного газу.  Внаслідок укладення цих угод інтересам державі заподіяні збитки в сумі 62565 грн.
Після розгляду справи апеляційним господарським судом, в січні 2022 року ТОВ «Чернігівгаз збут»відшкодувало на користь Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної радивищезазначену суму коштів в повному обсязі.

Прилуцька окружна прокуратура.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини