Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:51:20

Говорили про ліквідацію вогнища АЧС та профілактичні заходи у мисливських угіддях

01.02.2022   15:11Агенцiя

Про ліквідацію вогнища АЧС та профілактичні заходи у мисливських угіддях йшлося на нараді в Ріпкинському управлінні Держпродспоживслужби.

31 січня у зв’язку з реєстрацією спалаху АЧС у мисливському господарстві ТОВ «Добрянкаінвестліс» (мисливські угіддя Олександрівського лісництва, квартал 64) в Ріпкинському управлінні Держпродспоживслужби проведена нарада з керівниками мисливських господарств.

Під час зібрання акцентувалась увага на необхідності виконання усіх заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації вогнища захворювання африканської чуми свиней. Також у зв’язку із закриттям сезону полювання фахівці Держпродспоживслужби закликали мисливців здійснити обхід своїх територій з метою виявлення трупів диких свиней або тварин з невластивою їм поведінкою, про що негайно слід  інформувати службу державної ветмедицини району. На сьогоднішній день у вогнищі відстріляно 9 диких кабанів, туші яких спалено відповідно до Інструкції з профілактики і боротьби з африканською чумою свиней та  розробленого плану заходів.

На нараді також висвітлено питання щодо пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу і необхідності доставки патологічного матеріалу для лабораторних досліджень.

 

Держпродспоживслужби

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини