Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 14:50:12

За тиждень в Чернігівській області виявлено 4 497 нових випадків COVID-19

31.01.2022   17:49Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (24.01 – 30.01.2022) в області зафіксовано 4 497 нових випадків COVID-19.

 Зокрема 2 883 — у Чернігівському районі (в тому числі 2 481 — у Чернігові), 784 — у Ніжинському, 444 — у Прилуцькому, 326 — у Корюківському та 60 — у Новгород-Сіверському районі. 323 захворілих були госпіталізовані.

У порівнянні з аналогічним періодом (17.01 – 23.01.2022) кількість нових хворих збільшилася у понад два рази, а точніше — на 2 329 осіб.

На жаль, 31 людина померла. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

За тиждень від коронавірусної хвороби в області одужали 1384 особи (219 лікувалися у медзакладах): 732 — у Чернігівському районі (в тому числі 270 — у Чернігові), 305 — у Ніжинському, 159 — у Корюківському, 153 — у Прилуцькому та 35 — у Новгород-Сіверському районі.

Загалом на Чернігівщині станом на 31 січня 2022 року зареєстровано 103 672 випадки захворювання COVID-19, з них:

– 93 949 пацієнтів одужали;

– 6 437 — лікуються амбулаторно;

– 499 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 2 642 летальних випадки;

– 145 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За тиждень в області провели понад 14 тисяч досліджень.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.