Поліція Чернігівщини розслідує обставини ДТП, у якій травмувалися п’ятеро людей
Вчора близько 16:00 до поліції надійшло повідомлення про зіткнення двох легковиків на автошляху Київ-Вишгород-Десна-Чернігів.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травм різного ступеню тяжкості зазнали п’ятеро осіб.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту.
Внаслідок ДТП травмувалися обидва водії та троє пасажирів, мешканці Чернігівської та Київської областей, а також м. Києва.
Поліція з’ясовує обставини автопригоди в рамках провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тілесне ушкодження середньої тяжкості).
Такі дії караються штрафом, виправними роботами, арештом або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression