Говорили про бджолярство Бахмацької громади
Спеціалісти Бахмацького управління Держпродспоживслужби та районної державної лікарні ветеринарної медицини взяли участь у зборах громадської організації «Спілка пасічників батьківщини Петра Прокоповича», які відбулися в приміщенні Бахмацької міської ради.
На зібранні підбито підсумки роботи об’єднання бджолярів у 2021 році та анонсовано заходи, заплановані на рік нинішній. Пасічники з багаторічним стажем поділилися досвідом щодо зимівлі бджіл та особливостями весняних робіт на пасіці.
Надзвичайну цікавіть присутніх викликала інформація про утримання бджіл в очеретяних вуликах. Їм був продемонстрований зразок такого вулика, а його власник ознайомив з технологією виготовлення.
Представники територіального управління Держпродспоживслужби та РДЛВМ поінформували бджолярську спільноту про заходи з недопущення отруєнь бджіл, в тому числі засобами захисту рослин під час проведення польових робіт, і довели до відома алгоритм отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.
ГУ Держпродспоживслужби у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.