Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 19 листопада по 08 годину 21 листопада 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Врятовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Ладинка О 21 год. 26 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Глібова О 22 год. 18 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено 3 кв.м покрівлі. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Кобища О 22 год. 24 хв. сталася пожежа лазні. Вогнем пошкоджено 6 кв.м стіни. Ймовірна причина - підпал. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучались.
4. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Дорогінка, вул. Котовського, 100 О 00 год. 04 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни на площі 20 кв.м. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
О 14 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області знищено фугасну авіаційну бомбу ФАБ-50 часів ВВв, яку було виявлено 19 листопада 2012 року біля с. Рубанка, Бахмацького району.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression