Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 17:14:15

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень

27.01.2022   10:21Агенцiя

Сухополов'янська громада прийняла Програму з підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2022 рік

Для виконання заходів програми передбачено виділення 50 тисяч гривень з місцевого бюджету. Про це повідомляється на сайті Сухополов'янської громади.

Так, Програма спрямована на створення запасу паливно-мастильних матеріалів для рятувального підрозділу, який реагує на надзвичайні ситуації які виникають на території Сухополов’янської сільської територіальної громади.

В тексті документу також йдеться, що впродовж 2021 року на території громади сталося 60 пожеж з яких 34 – у природних екологічних системах, 23 - у житловому секторі громадян внаслідок чого 3 особи загинуло.

«В даних умовах проведення заходів, спрямованих на покращення протипожежного захисту населення і об'єктів та швидкість реагування на різного роду надзвичайні ситуації, набуває особливої актуальності», - йдеться в Програмі.

Для реалізації Програми передбачається виділення 50-ти тисяч гривень із сільського бюджету на створення запасу паливно-мастильних матеріалів для забезпечення своєчасного реагування на надзвичайні ситуації, що виникають на об’єктах народного господарства та житлових будинках громадян з гасіння пожеж та рятування людей і майна 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби  України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

Термін реалізації Програми – 2022 рік.

 

Останні новини Чернігівщини

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12 14:13

Внаслідок авіаудару, який вранці 17 травня завдали російські війська по селищу Десна, що на Чернігівщині, загинули вісім людей. Ще 12 травмовані.

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня 12:35

У Чернігівській області 16 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за  працевлаштування переселенців

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за працевлаштування переселенців 12:29

Йдеться про компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених.