Вбивство та замах на вбивство поліцейських в Чернігові – судитимуть чотирьох осіб
Чернігівська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох підлітків та вісімнадцятирічного юнака за фактами вбивства особи та незакінченого замаху на вбивство двох осіб за попередньою змовою групою осіб, а також відкритого заволодіння чужим майном (ч.3 ст.15 п.1, п.12 ч. 2 ст.115, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 186 КК України).
За даними слідства, у ніч на 2 жовтня 2021 року у м. Чернігові виник конфлікт між двома поліцейськими, які на той час перебували у відпустці, і групою молодих людей. В результаті конфлікту співробітникам поліції було завдано тілесні ушкодження, від яких один помер на місці події, а інший – доставлений до лікарні. При цьому, під час бійки один з нападників встиг відкрито викрасти мобільний телефон потерпілого.
Судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиметься Новозаводським районним судом м. Чернігова.
За клопотанням прокурора підозрюваним обрано запобіжний захід – тримання під вартою. На даний час вони перебувають у Чернігівському СІЗО.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним управлінням Нацполіції в Чернігівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.