«єМалятко» охопило близько 4,5 тисячі родин Чернігівщини
Торік майже 90% новоспечених батьків Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини оцінили переваги прогресивного державного сервісу «єМалятко», скориставшись комплексною послугою при реєстрації народження дитини.
Головна функція «єМалятко» – зручність, завдяки якій батьки новонароджених отримують пакет послуг від різних відомств через єдиний контакт, заповнивши тільки одну заяву. Повідомляють у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.
Фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану не тільки реєструють народження малюка, а й додатково оформлюють, наприклад, державну допомогу при народженні дитини, реєструють місце проживання новонародженого, видають реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо».
У відомстві повідомили, що про популярність сервісу свідчить кількість батьків, які вподобали комплексну послугу у минулому 2021 році:
на Полтавщині майже 6 тисяч родин скористались сервісом, що становить 87% від загальної кількості новоспечених батьків;
на Сумщині близько 4,5 тисячі сімей, що становить 90%;
на Чернігівщині 4,5 тисячі новоспечених батьків, що дорівнює 91%.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.