Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 19:21:51

Гуманітарний вантаж із Німеччини передано до Чернігівської обласної дитячої лікарні

14.01.2022   08:35Агенцiя

39 функціональних ліжок, які на безоплатній основі були надані спілкою німецько-українського співробітництва «Feine Ukraine» з міста Гамбург, поповнили фонд Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Це стало можливим завдяки співпраці влади, громадськості та благодійників, повідомила очільниця чернігівського міського громадського об'єднання інвалідів «Шанс» Світлана Федорова. «Шанс» вже більше семи років співпрацює з німецькою організацією «Файна Україна» («Feine Ukraine») з міста Гамбург в напрямку допомоги людям з інвалідністю та малозабезпеченим і соціально незахищеним категоріям громадян Чернігівщини.

– Наприкінці минулого року до Чернігова надійшов гуманітарний вантаж із близько 200 функціональних ліжок. Цей вантаж був сформований та відправлений командою спілки німецько-української співпраці «Файна Україна» в партнерстві з німецькою організацією самаритян «Arbeiter-Samariter-Bund». Після процедури розмитнення частину функціональних ліжок було передано до Чернігівського геріатричного пансіонату, а решту в обласну дитячу лікарню, – сказала Світлана Федорова та відзначила допомогу першого заступника голови обласної ради.

В організації процесу розміщення частини гуманітарного вантажу виникли логістичні питання і за клопотанням Ніни Лемеш було забезпечено тимчасове зберігання частини гуманітарної допомоги у складських приміщеннях під митним контролем для подальшого розподілу відповідно до потреб.

За словами першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш, направити 39 функціональних ліжок до єдиного в області централізованого дитячого лікувально-оздоровлювального закладу для найменших жителів Придесення була ініціатива заступника голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, генерального директора КНП "Сімейна поліклінніка" ЧМР Людмили Овсієнко.

– Фаховий педіатр з активною громадською позицією завжди переймається питаннями медичного забезпечення дітей, які потребують особливого лікування та підтримки, і не лише із Чернігова, а й районів області, – підкреслила перший заступник голови обласної ради.

Коментуючи свою позицію Людмила Овсієнко зазначила, що договори про медичне обслуговування, укладені з Національною службою здоров'я України не передбачають фінансування господарчих витрат, придбання засобів реабілітації, обладнання, меблів, засобів індивідуального догляду хворих, а лікарня для найменших мешканців Чернігівщини потребує найбільших турбот. Оскільки обласна дитяча лікарня – це єдиний заклад в області та Чернігові, який надає стаціонарну допомогу дітям з важкими патологіями та низкою складних захворювань, які потребують інтенсивної терапії, то вкрай необхідно сприяти подальшому розвитку обласного лікувально-оздоровлювального закладу та комфортному перебуванню дітей у ньому.

Присутні висловили слова вдячності німецьким партнерам за неоціненну допомогу та благородну місію.Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.