Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 11:58:13

У 2021 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 50 тонн водних біоресурсів

13.01.2022   13:29Агенцiя

Суб’єктами промислового рибальства у річках Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області станом на 31 грудня 2021 року добуто 50,2 тонн водних біоресурсів, що становить 57 % від прогнозованого вилову.

Серед видового різноманіття риб найбільше виловлено: ляща – 18 тонн, плоскирки – 10,9 тонн, плітки – 6,9 тонн, карася сріблястого – 4,6 тонн, щуки – 2,2 тонни та синця - 2,1 тонни.

Детальніше з інформацією про освоєння прогнозів допустимого спеціального використання водних біоресурсів на р. Дніпро можна ознайомитись за посиланням. Інформація про вилов на р. Десна з озерами розміщена у звіті за посиланням.

 

За інформацією Чернігівського рибоохоронного патруля

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

Посилення підтримки Чернігівщини: на зустрічі з представниками фонду «ТІМ4ЮА» визначили напрями співпраці 08:27

Днями у Чернігові відбулася робоча зустріч із представниками благодійного фонду «ТІМ4ЮА», під час якої обговорили актуальні гуманітарні потреби Чернігівщини та визначили основні напрями подальшої співпраці.

14 серпня: цей день в Україні і світі 08:04

День 1632 Російська агресія - Day 1632 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини