У Чернігові працює три стаціонарні пункти обігріву
У зв’язку з прогнозованим посиленням морозів, нагадуємо, що у Чернігові працює три пункти обігріву.
Два з них знаходяться в територіальних центрах соціального обслуговування населення: по вул. Текстильників, 25 та Рокоссовського, 18. Ще один пункт працює на Святомиколаївській, 33, де знаходиться приміщення громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних». За словами директора закладу Миколи Романова, в середньому на день сюди саме щоб обігрітися приходить 10-12 осіб. З початку зимового сезону послугами пункту скористалося більше трьох з половиною сотень тих, хто замерзав.

Пунктами обігріву можуть скористатися всі, кому загрожує переохолодження і хто потребує такої допомоги. Кожному надаватиметься можливість побути в теплі, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. Приймання відвідувачів здійснюватиметься за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України щодо обмежувальних протиепідемічних заходів.


Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.