Станом на 12 січня в Україні зафіксовано 7117 нових випадків COVID-19
7 117 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 12 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 409 дітей та 160 медпрацівників.
За весь час пандемії в Україні⤵️
🔺захворіло – 3 716 988 осіб;
🔺одужало – 3 530 624 особи;
🔺летальних випадків – 97 737;
🔺проведено ПЛР-тестувань – 17 034 809.
Кількість захворювань в регіонах за добу:
м. Київ – 1151;
Вінницька область – 435;
Волинська область – 94;
Дніпропетровська область – 237;
Донецька область – 250;
Житомирська область – 139;
Закарпатська область – 168;
Запорізька область – 122;
Івано-Франківська область – 502;
Київська область – 266;
Кіровоградська область – 64;
Луганська область – 112;
Львівська область – 386;
Миколаївська область – 135;
Одеська область – 312;
Полтавська область – 328;
Рівненська область – 250;
Сумська область – 445;
Тернопільська область – 235;
Харківська область – 457;
Херсонська область – 197;
Хмельницька область – 351;
Черкаська область – 224;
Чернівецька область – 197;
Чернігівська область – 60.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.