Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 01:06:02

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 292 особи

11.01.2022   17:41Агенцiя

З початку вакцинальної кампанії станом на 11.01.2022 року в області щеплено всього 757 794 особи.

З них:

- вакциною AstraZeneca 105 802 щеплень (58 103 перша доза та 47 699 друга доза);

- вакциною CoronaVac 314 759 щеплення (160 617 перша доза , 154 123 друга доза, 16 додаткових доз та 3 бустерних доз);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 274 267 щеплення (139 288 перша доза, 134 755 друга доза та 13 додаткових доз та 211 бустерних доз );

- вакциною Moderna (United States) – 62 966 щеплень (30 636 перша доза, 32 297 друга доза та 2 додаткові дози та 31 бустерна доза ).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 292 особи, з них:

- вакциною AstraZeneca – 22 особи: 1 перша доза та 21 друга доза;

- вакциною CoronaVac – 306 осіб: 104 перша доза та 202 друга доза;

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 964 особи: 370 перша доза, 510 друга доза та 84 третя доза: 2 додаткова та 82 бустерна.

 

За інформацією Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
 

 

 


 

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини