Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 20:53:08

Встановлені межі ландшафтного заказника «мурав’ївський»

11.01.2022   11:51Агенцiя

Ландшафтний заказник «Мірав’ївський» тепер має офіційні межі. Відомості про обмеження у використанні земель цього об’єкту природно-заповідного фонду внесені днями до Державного земельного кадастру на основі проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж заказника.

Найближчим часом вони відображатимуться на Публічній кадастровій карті України та враховуватимуться при розробці всіх видів документів.

Все це сприятиме збереженню особливо цінних природних комплексів заказника від руйнування і забудови та зупинить передачу його територій у приватну власність.

Нагадаємо, що ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Мірав’ївський» оголошений Указом Президента України у вересні 2019 року. Він має площу 1095,6832 гектарів і розташований на території Новгород-Сіверського району.

Торік за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища розроблений Проєкт землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Мурав’ївський». Документ розроблений на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації в рамках виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки. У грудні він пройшов процедуру погодження з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України і був затверджений замовником.

 

Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.