Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 17:57:08

Посередництво у працевлаштуванні потребує звітуванння до служби зайнятості

10.01.2022   12:25Агенцiя

Це стосується тих роботодавців, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Інформацію про кількість працевлаштованих громадян (звітність №1-ПА)посередникам слід подавати до центру зайнятості за місцем здійснення діяльності до 15 числа місяця після звітного кварталу (до 15 січня 2022 року звіт за ІV квартал 2021 року).
За неподання або порушення порядку подання даної звітності роботодавцям «світить» штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення (на сьогодні – 13 000 грн).
Форма звітності №1-ПА на сайті за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/forma-zvitnosti-no-1-pa-informaciya-pro-kilkist-pracevlashtovanyh-gromadyan-subyektamy

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини