Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 12:00:44

У Ніжині ліквідовано пожежу на території меблевої фабрики

10.01.2022   10:10Агенцiя

9 січня о 14:30 у м. Ніжин на території ПрАТ "Ніжинська меблева фабрика", попередньо, внаслідок вибуху опалювального котла в котельні виникла пожежа з розповсюдженням вогню на покрівлю цеху по виробництву палетів.

О 16:07 пожежу локалізовано на площі 200 м. кв. О 22:00 пожежу ліквідовано.

Жертв та постраждалих немає. До гасіння залучалось 20 осіб та 5 одиниць техніки ДСНС.

Попередня причина, за словами речника управління ДСНС України в області Олександра Івченка, — вибух опалювального котла.

"Сталася пожежа конструктивних елементів котельні на площі 32 кв.м з подальшим розповсюдженням на покрівлю цеху по виробництву палетів (загальна площа пожежі 200 кв.м). Існує загроза розповсюдження горіння по вентиляційним каналам", – повідомили в пресслужбі.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини