Квартира для лікаря на Різдво
6 січня лікар-анестезіолог КНП «Корюківська центральна районна лікарня» Ольга Бубенець отримала ордер на 3-кімнатну квартиру у районному центрі.
Ольга Бубенець родом з Новгорода – Сіверського, а у Корюківській ЦРЛ працює з вересня 2021 року. Нині вона надає медичну допомогу хворим на COVID – 19 в інфекційному відділені лікарні.
Це вже друга квартира, яку протягом останніх десяти днів отримали медики Корюківської ЦРЛ. Нагадаємо: нещодавно лікар-педіатр цього медичного закладу Алла Романовська також стала власницею трикімнатної квартири у Корюківці. Таким чином у місті реалізується програма із забезпечення житлом лікарів, що свідчить про роботу місцевої влади щодо покращення житлово-побутових умов працівників сфери охорони здоров’я.
За інформацією Управління охорони здоров'я Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».