Поліцейського судитимуть за нанесені тілесні ушкодження під час затримання
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури до суду скерований обвинувальний акт стосовно інспектора патрульної поліції одного з районних управлінь поліції ГУНП в Чернігівській області за фактом перевищення влади та службових повноважень (ч. 2 ст. 365 КК України).
Досудовим розслідуванням установлено, що 36-ти річний працівник поліції у січні 2020 року, перевищуючи надану йому владу та свої службові повноваження, грубо порушив правила примусової зупинки двоколісних транспортних засобів. При цьому він застосував до водія скутера, що не мав реєстраційного номера, прийоми удушення та умисно завдав йому неодноразових ударів у область голови та інших частин тіла. Від чергового удару по голові громадянин впав та втратив свідомість, а правоохоронець продовжив його бити.
В наслідок протиправних дій поліцейського 34-х річний потерпілий потрапив до лікарні з відкритою черепно-мозковою травмою, низкою супутніх тілесних ушкоджень та став інвалідом.
Судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиме Щорський районний суд Чернігівської області. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression